Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.kolo Prácheňského poháru

8. 8. 2011

mg_7760.jpg   První srpnovou sobotu pořádal Ranč Semice v pořadí již čtvrtý ročník westernových hobby závodů. Zároveň to bylo třetí kolo Prácheňského poháru. To znamená, že je za námi polovina nového jezdeckého hobby seriálu a jezdci budou mít už jen 2x možnost zvýšit počet svých bodů a to na závodech v Čížové v září, nebo v posledním kole ve Štěkni 1.října, kde zároveň proběhne vyhlášení nejlepších.

mg_7457.jpg   Zpět ale k Semickým závodům. Pořadatelé pro jezdce připravili nejen pěkné počasí, skvělé občerstvení a možnost zakoupení jezdeckých potřeb, ale hlavně pět jezdeckých disciplín. Trail, Barely, Tyče, Klobouky a jako poslední se jel newesternový leč žádaný Parkur.

mg_7445.jpg   Z WJŠ se tentokráz zúčastnili tři jezdci Vašek Bláha, Anežka Turková a Katka Dědíková.

mg_7901.jpg   Anežka jako jediná z výpravy startovala ve všech soutěžích a z téměř každé si odvezla mašli. V trailu získala po rozjížďce s dalšími dvěma jezdci krásné 2. místo, z parkuru si rychlou a bezchybnou jízdou odvezla cenu za 1.místo. V barelech vybojovala celkově třetí másto a v tyčích se umístili na 5.místě.

 mg_7768.jpg  Vašek Bláha startoval v trailu a v rychlostních soutěžích. V Trailu  vybojoval po rozjížďce s Jarkou Shanthall 7. místo a v Barelech mu rychlé nohy jeho klisny doběhly pro  4.místo. V tyčích výsledek doplním později.

   Katka Dědíková jela pouze  Trail a Parkur. V první jmenované soutěži dvojice získala plný počet bodů, Mery předvedla bezchybnou práci a holky získaly 1.místo. Parkur se jim podařilo zajet za 0 tretných bodů a bylo z toho celkově 3.místo.

 

 

 

Výsledky našich jezdců:

Anežka Turková: mg_7450.jpg

Trail 2.místo

Barely 3.místo

Tyče 5.místo

Klobouky -

Parkur 1.místo

 

 

 

Vašek Bláhamg_7762.jpg

Trail 7.místo

Barely 4.místo

Tyče ?.místo

 

 

 

Katka Dědíkovámg_7108.jpg

Trail 1.místo

Parkur 3.místo

 

 

 

 

 

 

Všem gratulujeme!!!

Fotografie jsou z rajčete, od uživatele rancsemice, více fotek ZDE