Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurz s Romanou Hofmanovou

30. 5. 2011

k640_kurz-s-r.hoffmanovou-52011-020.jpg   U Jarky ve Zborovicích jezdila nakonec jen ona se svými dvěmi klisnami Destinkou a Míšou. Udělaly obrovský kus práce a především na Míše je pokrok velice znát. Jen tak dál.

   Na oběd jsme se všichni přesunuli do Štěkně, kde na nás čekala svíčková :-) Po obědě se jezdilo u Vaška Hanušů na jízdárně. Tam už bylo jezdců víc, krom domácího Vaška s mustangem Doníkem přijeli všichni od Nových se svými dvěma koňmi, na kterých se střídali. Z Rovné pak přijela Věra se Sahirem a Vašek Bláha ze Řepice.

 

k640_kurz-s-r.hoffmanovou-52011-161.jpg

 

 

    Všichni jezdci procvičovali základní ohýbání koní na kroužkách, kontrakroužkách a pozici hlavy na požádání, tyto cviky dostali za úkol na minulém kurzu. Zvlášť pochválená byla Jana s Badíkem, kde byl pokrok opravdu velký a koník chodil moc pěkně. 

 

k640_kurz-s-r.hoffmanovou-52011-106.jpg  Na všech koních bylo vidět velké zlepšení od posledního kurzu. Trenérka pak přidala několik nových cvičení, jezdilo se přes kavalety, procvičoval se průjezd brankou, sidepass a tentokrát si jezdci i zacválali. 

 

 

 

 

k640_kurz-s-r.hoffmanovou-52011-125.jpg   Dojmy jsou velmi dobré, pokroky na koních jsou znát a všichni už se těší na další kurz.

  Více fotek najdete v naší fotogalerii.